Ses ile meditasyon'da gong, himalaya çanakları, şaman davulu ve ziller gibi çeşitli enstrumanların titreşimi ile meditatif bir alan yaratıyoruz. Tüm mekanı ses ile doldurup hayat koşturmacasındaki aktif zihnimize durabileceği ve sakinleyebileceği bir alan açıyoruz. Bu çalışmada, katılımcılar sırtüstü uzanarak sadece titreşimlere kendilerini bırakıyorlar ve ses kalan tüm işi yapıyor. Beyin dalgalarını alt boyutlara çekiyor.

Uygulayıcı, enstrümanları ve birer müzik aleti gibi kullanmak yerine sağaltıcı amaçla kullanmaktadır. Ardında yatan fikir ise gong’un çalınırken, yerde gözleri kapalı yatan insanların ritim ya da kalıplar duymadan sesi ve titreşimleri deneyimlemeleridir. Bu şekilde zaman hissi ortadan kalkar ve deneyim nesnellik ötesi yani transandantal olur. Deneyimler her birey için özel olmaktadır. İnsanlar genellikle çok derin bir gevşeme haline gelmektedirler, birlik hissi ya da nötr bir yerde kalabilirler, bu başlı başına müthiş bir histir.

Bir saat sürecek bu deneyimi her dolunay haftası Advayta Yoga Net Level'da gerçekleştiriyoruz. Uygulama Burak Bilen ( www.burakileyoga.com) tarafından gerçekleştirilecektir. Bu çalışma hiç bir deneyim ve ön bilgi gerektirmez.

Ücret: 100 TL

Advayta Yoga Next Level Üyelerine: 80 TL

Kayıt ve Bilgi için

0532 693 88 66 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.